تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی می باشد.

دسته بندی مطالب

رسانه های مکتوب

(شامل مجلات، کتب، روزنامه ها و غیره)

رسانه های صوتی و تصویری

(رادیو و تلویزیون)

شبکه های اجتماعی

(شامل تلگرام، اینستاگرام و غیره)

تارنماهای اینترنتی

(تارنماهای معتبر داخلی و خارجی)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به صبر دو ماهه مجلس برای دریافت لایحه دولت در موضوع نظام جامع بانکی گفت: دولت هنوز لایحه خود را به مجلس نداده است و مجلس هم نمی تواند بیش از این منتظر بماند. لذا یکشنبه، اولین جلسه بررسی این طرح در مجلس خواهد بود.

ادامه مطلب
ارزیابی طرح بانکداری بدون ربا
رسانه های صوتی و تصویری
1395/09/02

به گزارش رادیو اقتصاد؛ شهبازی، کارشناس بانکی، عزیز نژاد، عضو مرکز پژوهش های مجلس به همراه صمصامی، وزیر اسبق اقتصاد در برنامه چالش در رابطه با ارزیابی طرح بانکداری بدون ربا به گفت و گو پرداختند.

ادامه مطلب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، برنامه تیتر امشب با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده بحرینی نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر کامران ندری مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی درباره ی نظام بانکداری و نشت ربا در سیستم بانکی کشور به روی آنتن رفت.

ادامه مطلب

حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم و دکتر کامران ندری با حضور در برنامه صد و 80 درجه به بحث و گفت و گو پیرامون وضعیت نظام فعلی بانکداری پرداختند. در ادامه این برنامه نیز اظهارات حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده بحرینی پخش شد.

ادامه مطلب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تناقضات 3 قانون پولی و بانکی، اداره بانک های دولتی و بانکداری بدون ربا و البته ایرادات نظام بانکی فعلی، اصلاح در این نظام را ضروری کرده است . در برنامه تیتر امشب اولویتهای اصلاح در نظام بانکی کشور با حضور آقایان طهماسب مظاهری کارشناس برجسته اقتصادی، و آقای مصباحی مقدم نماینده مجلس به بحث گذاشته شد.

ادامه مطلب

غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره نهم و کوروش پرویزیان نماینده بانک مرکزی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما در تاریخ 18 اردیبهشت به بررسی چگونگی اصلاح سیستم بانکی پرداختند.

ادامه مطلب